Usuwanie subitu szybko, porządnie i tanio w Gdańsku? Sprawdź nasze usługi!

Planujesz zerwać stary pakiet, który położony został ponad 15 lat temu? Musisz w takim razie przygotować się na spotkanie ze śmierdzącym oraz szkodliwym dla zdrowia lepiszczem, jakim jest subit. Serwis, który za moment Ci przedstawimy, od wielu lat zajmuje się profesjonalnym usuwaniem subitu z lokali.

Przy użyciu profesjonalnego sprzętu oraz wysoce efektywnych substancji, bardzo szybko i dokładnie jesteśmy w stanie usunąć substancję lepiącą, jaką dekady temu stosowano przy kładzeniu parkietów. Dowiedz się już dziś na czym polega usuwanie subitu i sprawdź ofertę naszej firmy z siedzibą w Gdańsku!


Czym jest subit, dlaczego należy to usunąć?

Jeśli w najbliższym czasie planujecie zerwanie starego parkietu, to niestety czeka was dosyć niemiła niespodzianka. Otóż większość parkietów wykładanych do 1995 roku były klejone przy użyciu specjalnej substancji, której głównym składnikiem był pak smołowy. Pak to nic innego jak pozostałości po smole węglowej, a dokładniej rzecz ujmując pozostałości po procesie oddestylowania.

Usuwanie subitu Gdańsk Gdynia Sopot

Oprócz charakterystycznej woni, która potrafiła uprzykrzyć życie każdemu domownikowi, pak smołowy jest również bardzo niebezpieczny dla zdrowia. Jest to spowodowane obecnością benzopirenu, wysoce rakotwórczej substancji. Oczywiście oprócz szkodliwości dla zdrowia, subit jest również mało estetycznym oraz przestarzałym rozwiązaniem. Należy się go zatem pozbyć w profesjonalny oraz efektywny sposób, aby nie zostawić żadnych pozostałości pod nowym parkietem.


Dlaczego usuwanie subitu z naszą firmą to najlepsze rozwiązanie?

Jak zapewne zauważyliście, firma nasza może pochwalić się latami doświadczenia oraz ekspertyzy w dziedzinie usług parkieciarskich. Stosujemy najnowocześniejsze narzędzia, które w sposób profesjonalny usuwają każdą ilość subitu. Serwis nasz oferuje usługi nie tylko na terenie Gdańska.

Możemy również dojechać do klienta na terenie Gdyni,  Sopotu oraz okolic. Jeśli chodzi o cenę, jesteśmy usługodawcą, który zaskoczyć was może nie tylko usuwaniem subitu niezwykle efektywnie, ale również w bardzo konkurencyjnej cenie. Sprawdźcie już teraz naszą ofertę. Na wszystkie pytania odpowiemy telefonicznie!