Chciałbyś odświeżyć swoje panele podłogowe? Skorzystaj z oferty cyklinowania podłóg!

Cyklinowanie podłóg to jeden z najbardziej popularnych sposobów na odświeżenie naszego parkietu bez potrzeby remontu. Drewno ma to do siebie, że dzięki naturalnemu pięknu oraz ponadczasowości, jest idealnym materiałem podłogowym.

Jednakże, powodem, dla którego drewno jest wciąż tak popularne jest właśnie jego możliwość odświeżenia. Cyklinowanie podłóg to sposób na wielokrotne odnowienie podłogi i przywrócenie jej dawnego blasku.

Oczywiście nie każdy ma czas, umiejętności i siły na to, aby w dokładny sposób poddać całą powierzchnię cyklinowaniu. Co więcej, nie każdy wie jak to zrobić, aby nie zniszczyć drewna. Z pomocą przychodzi nasza firma osadzona w Gdańsku, która bez najmniejszego problemu i w profesjonalny sposób zajmie się odświeżeniem podłogi w waszym domu!

Deska merbau przyciemniana

Cyklinowanie podłóg – na czym polega?

Cyklinowanie bezpyłowe podłóg to nic innego jak szlifowanie oraz pozbywanie się zniszczonej warstwy.

Cały proces należy powtórzyć kilkukrotnie, za każdym razem zmieniając papier ścierny na drobniejszy. Jeśli podłoga nie była w odpowiedni sposób zabezpieczona oraz czyszczona odpowiednimi substancjami, możliwe jest, że na powierzchni pojawiły się pęcherze powietrza lub po prostu lakier zaczyna się łuszczyć. W przypadku tak niewielkich uszkodzeń parkietu, wiele osób decyduje się na własnoręcznie szlifowanie co może spowodować miejscowe odbarwienia. Jeśli jednak parkiet jest uszkodzony w mocniejszym stopniu, renowację należy zostawić profesjonalistom.

Dlatego zachęcamy was do zapoznania się z naszymi usługami


Dlaczego my?

Pewnie zastanawiacie się dlaczego cyklinowanie podłóg razem z naszą firmą jest najlepszym wyjściem. Otóż oprócz wyspecjalizowanych fachowców oraz doświadczenia w branży, usługi nasze oferują również konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości usługi.

Renowacja podłóg przebiega przy użyciu profesjonalnego sprzętu, który dostosowany jest do typu podłogi. Używamy najnowocześniejszych cykliniarek, a do cyklinowania trudno dostępnych miejsc cykliniarki krawędziowe.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą firmą, zachęcamy do odwiedzenia nas w Gdańsku lub skontaktowanie się z nami w celu umówienia wizyty. Możliwy jest dojazd do innych miast trójmiasta, to jest do Gdyni, Sopotu oraz okolic!