Układanie parkietów – profesjonalnie i szybko!

Zależy ci na bardzo szybkim, lecz profesjonalnym ułożeniu parkietów? Zostaw to nam! Gdańska firma, której usługi za moment zamówisz to idealne rozwiązanie dla każdego, kto szuka wysokiej jakości przy zachowaniu konkurencyjnych cen! Firma nasza w sposób dokładny zajmuje się każdym zleceniem. Klientów oraz ich potrzeby traktujemy indywidualnie, zapewniając najlepsze układanie parkietów nie tylko w Gdańsku, ale również w Gdyni oraz Sopocie. Zapoznaj się z ofertą poniżej, sprawdź cennik, jaki obowiązuje oraz zamów układanie parkietów!

Umów się na najbliższy termin i ciesz się efektami naszej pracy!


Co nieco o nas

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, korzystamy z najlepszych materiałów do cyklinowania oraz możemy się również pochwalić nowoczesnym podejściem do układania parkietów. Gwarantuje to nie tylko sprawdzony system oraz metodykę pracy, ale również innowacyjne podejście oraz stosowanie się do najnowszych norm. Usługi nasze oferują różne wzory, które z pewnością przypadną wam do gustu. Z nami nie musisz martwić się o wybrzuszenia. Ułożony przez nas parkiet nie rozejdzie się – nie będzie z nim żadnych problemów. Jeżeli jeszcze nie jesteście przekonani co do naszej oferty, zachęcamy was do obejrzenia galerii z naszymi „dziełami”, gdzie obejrzycie realizacje, jakimi się zajmujemy oraz niektóre z możliwych prac.


Dlaczego układanie parkietów przez profesjonalistów jest tak ważne?

Pewnie wielu z was zastanawiało się, czy nie lepiej byłoby ułożyć parkiet samemu. Otóż jest to pewne wyjście dla osób, które wiedzą co nieco o układaniu. Jednakże, profesjonalne usługi oferowane przez naszą firmę nie tylko zajmą się ułożeniem parkietu w każdy wzór. Pomożemy również w wyborze materiałów oraz przygotujemy samo podłoże.

Układanie parkietów z naszą firmą zaczyna się od sprawdzenia pomieszczenia. Sprawdzamy warunki panujące w pomieszczeniu (mowa tutaj nie tylko o temperaturze czy wilgotności – sprawdzamy również wytrzymałość oraz równość podłoża). Następnie przygotowujemy podłoże przy pomocy produktów posiadającymi wszystkie potrzebne certyfikaty, zabezpieczenia oraz atesty.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu i umówienia wizyty w Gdańsku, Gdynii, Sopocie oraz okolicy. Udzielamy również dodatkowych informacji telefonicznie.